ברק בן שלום
השאירו פרטיכם ואנו נשוב אליכם בהקדם
שם:
טלפון:  

ה "SEED" של ברק בן שלום התהווה בין השנים 1981 עד 1986. גלי בן שלום ואורלי ברק נפגשו סביב פרויקט משותף במשרד החינוך. הפרויקט הציג את העובדה שבמפגש זה מתממש העיקרון על פיו השלם הוא יותר מחלקיו.(תקף עד היום...)

ב 1986 הייתה נביטה ראשונה בפרויקט, שנמשך שנים בקיבוץ הארצי. זו הייתה הזדמנות גדולה וראשונה לעסוק בפתוח ארגוני והדרכה בחברה הקיבוצית, שהיא בעצמה ארגון הוליסטי המקיף את חיי הפרט מכל היבטיו. העבודה בארגון כזה על כל מגזריו – אפשרה לפתח מודל עבודה, שמהווה את התשתית התיאורטית והפרקטית של עבודת הייעוץ וההדרכה של חברת "ברק בן שלום" ב – 25 שנים האחרונות. לאורך השנים פועלת חברת ברק בן שלום במגזר העסקי, הציבורי, החינוכי והחברתי בפרויקטים אשר הטביעו חותם בסביבה העסקית והציבורית בה אנו חיים.לדוגמא:

  • הטמעת חוק הסיעוד בביטוח הלאומי
  • הטמעת חוק זכויות החולה בבתי החולים הממשלתיים
  • הטמעת חוק המכרזים ברשויות המקומיות בקרב ועדות מכרזים
  • פתוח תרבות של מצוינות בשירות ובמכירות: בכלל ביטוח, דפי זהב, ידיעות תקשורת, פלאפון, צ'מפיון מוטורס, בתי חולים ועוד.
  • פתוח הדרכה יחודית להתמודדות עם אלימות במצבי שרות
  • ליווי מנהלים והנהלות כמו: עמותת "בטרם", אקטליס נטוורקס, פלאפון, הקריה הגרעינית בנגב, בתי חולים,משרדי ממשלה .

חברת ברק בן שלום מהחברות הראשונות שהוקמו בתחום היעוץ והפתוח הארגוני. כיום מנוהלת על ידי גלי בן שלום. אורלי ברק משמשת כ-CTO החברה. צוות היועצים הארגוניים בחברה הם בעלי רקע מתחומי הפסיכולוגיה ההתנהגותית והסוציולוגיה הארגונית בעלי ידע והתמחות בנושאים מגוונים, בעלי ותק וניסיון.

חברת "ברק, בן-שלום" פיתחה שיטה ייחודית בתחום הייעוץ הארגוני וההדרכה, המכוונת להטמעת שינויים, לפיתוח מחויבות אישית, לצמיחה תפקידית, להעמקת הנאמנות לחברה ולחיזוק כוח המשיכה שלה. זאת, תוך השענות על מודל הנושא בחובו רציונל שנבדק מחקרית והינו ייחודי לחברת "ברק, בן-שלום". מודל זה משמש את החברה בעבודתה הייעוצית הדרכתית מרגע היווסדה. העבודה בשיטה זו הובילה את חברת "ברק, בן-שלום" לפתח מיומנויות, הכשרה, הדרכה ואימון של מנהלים. רוב עבודת החברה עם לקוחותיה מתמקדת בתהליכי פיתוח ארגוני כולל, חיזוק מיומנויות ניהול, ליווי אישי למנהלים בכל הדרגים כחלק מההכרה במרכזיות הגורם הניהולי בהובלת החברה להצלחה.